Künye

SİTE SAHİBİ 
Hasan Yeşilyurt E mail: extacyhacker1@gmail.com 
EDİTOR
Zeki yüksel E mail: zekiyksl.zy@gmail.com

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Blogger © Copyrigth 2006 webmahzeni.com' un hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz .com’a aittir. webmahzeni.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz .com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
webmahzeni.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz .com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
© Copyrigth 2006 webmahzeni.com all rights reserved. All copyright of the content such as code, news, pictures, interviews belongs to .com. All the texts, materials, pictures, sound files, animations, videos, designs, designs and edits of our website at webbilge.blogspot.com are protected by copyright 5846. They may not be copied, distributed, altered, or published in any commercial manner without the written permission of your site .com. Unauthorized copying and use can not be made without specifying the source. The external links at webbilge.blogspot.com are opened on a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. It may change at any time without making any notice on your webbilge.blogspot.com. You are not responsible for any errors from this site.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
webbilge harici linklerin sorumluluğunu almaz.
    Blogger Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.